info@mkokna.eu

(+48) 505 570 212

NIP PL5992713147

Rolety

Awesome Image

PIKARDIA

ROLETY ZEWNĘTRZNE W SKRZYNKACH ALUMINIOWYCH ŚCIĘTYCH POD KĄTEM 45° Rolety natynkowe Standard należą do systemów technik osłonowych zewnętrznych, najczęściej montowanych na elewacji, rzadziej we wnęce okiennej. Jest to system, który można zastosować na każdym etapie. Rolety stanowią ochronę przed niepożądanym wzrokiem gapiów. Ich zamontowanie przedłuża żywotność okien. Podnoszą również wartość termoizolacyjną, chronią przed wiatrem i przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Charakteryzują się cichą pracą, doskonałą izolacyjnością cieplną oraz wygodną obsługą za pomocą taśmy, linki, zwijacza korbowego oraz napędu elektrycznego. Gustowne wykonanie rolet i różnorodna gama kolorystyczna powodują, iż stanowią one ozdobę wielu domów i budynków.

Awesome Image

PROWANSJA

ROLETY ZEWNĘTRZNE W PÓŁOKRĄGŁYCH SKRZYNKACH ALUMINIOWYCH Rolety natynkowe Rondo należą do systemów technik osłonowych zewnętrznych o interesującym wyglądzie – skrzynka jest zaokrąglona, prowadnice również mogą być zaokrąglone. System ten najczęściej montowany jest na elewacji, rzadziej we wnęce okiennej. Jest to system, który można zastosować na każdym etapie. Rolety stanowią ochronę przed niepożądanym wzrokiem gapiów. Ich zamontowanie przedłuża żywotność okien. Podnoszą również wartość termoizolacyjną, chronią przed wiatrem i przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. Charakteryzują się cichą pracą, doskonałą izolacyjnością cieplną oraz wygodną obsługą za pomocą taśmy, linki, zwijacza korbowego oraz napędu elektrycznego. Gustowne wykonanie rolet i różnorodna gama kolorystyczna powodują, iż rolety stanowią ozdobę wielu domów i budynków.

Awesome Image

PIEMONT

System rolet podtynkowy, mocowany we wnęce muru w otworze okiennym. Skrzynka rolety jest dyskretnie wkomponowana w fasadę budynku, a pozostałe elementy rolety można dopasować do barwy okna. Taki sposób montowania daje możliwość zastosowania rolet w istniejących już obiektach - w trakcie modernizacji budynku lub przy wymianie okien. Piemont zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną.

Awesome Image

PATAGONIA

Rolety w skrzynkach PVC do zabudowy, montowane w murze razem ze stolarką okienną. Rolety te mogą być całkowicie lub częściowo zabudowane zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Kapa rewizyjna znajduje się wewnątrz budynku, od spodu. Występują w wielu okleinach drewnopodobnych, przez co bardzo łatwo można je dopasować do wystroju wnętrza.