info@mkokna.eu

(+48) 505 570 256

Pn-Pt 8:00-16:00

NIP PL5992713147

PARAPETY

Parapety

Parapety stanowią element estetycznego wykończenia wnętrza. W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów, wykonanych z różnych materiałów oraz różniących się między sobą wyglądem i właściwościami. Dostępne są zarówno modele wewnętrzne, jak i zewnętrzne.Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, warto zwrócić uwagę na jego właściwości, ponieważ parapet, podobnie jak inne elementy stolarki okiennej, stanowi rozwiązanie na lata.


Modele zewnętrzne muszą dobrze znosić niekorzystne warunki atmosferyczne, zachowując przy tym perfekcyjny wygląd przez wiele lat. Powinny także dobrze wpasowywać się w wygląd elewacji, dzięki czemu będą pozytywnie wpływać na estetykę całego budynku.


Parapety wewnętrzne stanowią element wykończenia okna. Warto wybrać model, który będzie się dobrze prezentował, a do tego będzie trwały i utrzyma perfekcyjny wygląd przez wiele lat. Parapet wewnętrzny powinien charakteryzować się również wytrzymałością, ponieważ bardzo często umieszczane są na nim różnego rodzaju przedmioty np. doniczki z kwiatami.


W naszej ofercie dostępne jest wiele różnorodnych rozwiązań, wśród których każdy z pewnością znajdzie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.


Nasi partnerzy handlowi