info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

SPRZEDAŻ I MONTAŻ OKIEN DREWNIANYCH, ALUMINOWYCH, PCV ORAZ STALOWYCH


Okna powinny być zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Warto, by dobrze wpasowywały się w stylistykę elewacji. Właśnie dlatego na rynku dostępny jest szeroki wybór różnorodnych modeli. Można zdecydować się np. na okna PCV, aluminiowe czy drewniane. Każde z nich posiada swoje zalety oraz grono zwolenników. Charakteryzują się inną stylistyką i wpasowują w odmienne gusta. Szeroki wybór dostępnych modeli sprawia, że z łatwością można znaleźć taki, którego właściwości będą odpowiadały określonym potrzebom danego klienta.


Okna drewniane

Nowoczesne modele drewniane stanowią rozwiązanie, które charakteryzuje się wysoką estetyką, a do tego jest bardzo praktyczne. Produkty tego typu posiadają bardzo dobre właściwości izolacyjne, dzięki czemu temperatury z zewnątrz nie dostają się do środka. Wyróżniają się także bardzo wysoką trwałością, dzięki której stanowią doskonałe rozwiązanie na lata. Ponadto, są dostępne w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych.

Modele aluminiowe

W nowoczesnych projektach architektonicznych coraz częściej stosowane są okna aluminiowe. Wszystko dlatego, że ich stylistyka bardzo dobrze sprawdza się w domach tego typu, a do tego konstrukcja sprawia, że mogą mieć duże rozmiary. Oczywiście sprawdzają się równie dobrze w klasycznych budynkach. Ponadto, nowoczesne modele tego typu charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Okna PCV

Modele PCV doskonale sprawdzają się w praktycznie każdym typie budynków. Są bardzo praktyczne, a do tego dobrze się prezentują, dzięki czemu cieszą się bardzo dużą popularnością. Stanowią bardzo dobrą izolację, zarówno termiczną, jak i dźwiękową.

Nasi partnerzy handlowi