info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

BRAMY UCHYLNE

Awesome Image

Brama uchylna

Bramy garażowe uchylne to bardzo popularne rozwiązanie. Konstrukcje tego typu mają wielu zwolenników, ponieważ pozwalają na łatwe otwieranie, gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania, a do tego potrzebują mało miejsca do poprawnego działania. Idealnie sprawdzają się w przypadku garaży, przed którymi wolna przestrzeń nie może być zajmowana przez otwierane drzwi garażowe. Dostępne w naszym asortymencie konstrukcje są stabilne, trwałe i zaprojektowane w taki sposób, by mogły bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

Dzięki temu, że produkujemy bramy na wymiar, można u nas zamówić konstrukcję pasującą do dowolnego budynku. Wystarczy podać nam wymiary otworu pod bramę, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Jeśli zachodzi potrzeba, by wewnątrz pomieszczenia było ciepło, można zdecydować się na konstrukcję ocieplaną, wypełnioną wewnątrz styropianem, a od wewnętrznej strony wyłożonej panelami PCV.

Oferowane przez nas bramy uchylne są konstrukcjami wykorzystującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadają sprężyny równoważące ciężar całej konstrukcji, ułatwiające zamykanie i otwieranie bramy garażowej.

Zastosowany zamek współpracuje z systemem ryglowania, dzięki czemu cała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, chroniąc obiekt przed wtargnięciem osób niepowołanych. Chcąc zapewnić naszym klientom konstrukcje gwarantujące im maksimum wygody, oferujemy uchylne bramy garażowe również z wybudowaną furtką, dzięki czemu możliwe jest wejście do garażu bez podnoszenia całej bramy.

Wysoka estetyka oraz szeroki wybór kolorów

Całość charakteryzuje się estetycznym wykonaniem, a dzięki temu, że bramy są dostępne w wielu kolorach do wyboru, z łatwością można wybrać taki, który wpasuje się w styl elewacji budynku.

Dlaczego my?

Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Przygotowaliśmy szeroki wybór rozwiązań, które mogą być opcjonalnie zastosowane wewnątrz danego garażu. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, a wszystkie konstrukcje wykonujemy z wysoką dbałością o detale, by mieć pewność, że wszystko będzie działać tak, jak powinno.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

+48 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski