info@mkokna.eu

(+48) 505 570 212

NIP PL5992713147

BRAMY UCHYLNE

Awesome Image

Brama uchylna

Bramy garażowe uchylne to bardzo popularne rozwiązanie. Konstrukcje tego typu mają wielu zwolenników, ponieważ pozwalają na łatwe otwieranie, gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania, a do tego potrzebują mało miejsca do poprawnego działania. Idealnie sprawdzają się w przypadku garaży, przed którymi wolna przestrzeń nie może być zajmowana przez otwierane drzwi garażowe. Dostępne w naszym asortymencie konstrukcje są stabilne, trwałe i zaprojektowane w taki sposób, by mogły bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

Dzięki temu, że produkujemy bramy na wymiar, można u nas zamówić konstrukcję pasującą do dowolnego budynku. Wystarczy podać nam wymiary otworu pod bramę, a resztą zajmą się nasi pracownicy. Jeśli zachodzi potrzeba, by wewnątrz pomieszczenia było ciepło, można zdecydować się na konstrukcję ocieplaną, wypełnioną wewnątrz styropianem, a od wewnętrznej strony wyłożonej panelami PCV.

Oferowane przez nas bramy uchylne są konstrukcjami wykorzystującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne i posiadają sprężyny równoważące ciężar całej konstrukcji, ułatwiające zamykanie i otwieranie bramy garażowej.

Zastosowany zamek współpracuje z systemem ryglowania, dzięki czemu cała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo, chroniąc obiekt przed wtargnięciem osób niepowołanych. Chcąc zapewnić naszym klientom konstrukcje gwarantujące im maksimum wygody, oferujemy uchylne bramy garażowe również z wybudowaną furtką, dzięki czemu możliwe jest wejście do garażu bez podnoszenia całej bramy.

Wysoka estetyka oraz szeroki wybór kolorów

Całość charakteryzuje się estetycznym wykonaniem, a dzięki temu, że bramy są dostępne w wielu kolorach do wyboru, z łatwością można wybrać taki, który wpasuje się w styl elewacji budynku.

Dlaczego my?

Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów. Przygotowaliśmy szeroki wybór rozwiązań, które mogą być opcjonalnie zastosowane wewnątrz danego garażu. Każde zamówienie traktujemy w sposób indywidualny, a wszystkie konstrukcje wykonujemy z wysoką dbałością o detale, by mieć pewność, że wszystko będzie działać tak, jak powinno.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

(+48) 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski