info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

BRAMY SEGMENTOWE

Awesome Image

Brama segmentowa UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB0

Bramy segmentowe to nowoczesny oraz bardzo praktyczny rodzaj bram garażowych. Ich konstrukcja składa się z połączenie wielu oddzielnych segmentów i sprawia, że otwierają się pionowo, a następnie pozostają pod sufitem. Zajmują niewiele miejsca, a do tego są bardzo praktyczne i wyróżniają się parametrami, dzięki którym przestrzeń garażowa w jeszcze większym stopniu będzie w stanie sprostać naszym potrzebom. Nic więc dziwnego w tym, że bramy segmentowe stanowią najpopularniejsze rozwiązanie na rynku.

Zalety bram segmentowych

Ich konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, by charakteryzowały się wysoką odpornością, zarówno na czynniki zewnętrzne np. warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Dzięki nim można ochronić wnętrze garażu przed wtargnięciem osób niepowołanych.

Są wyposażone w trwałe oraz elastyczne uszczelnienie, dlatego zapewniają bardzo dobrze parametry izolacyjne. Oferowane przez nas produkty są wykonywane z wysoką troską o detale, posiadają niezbędne certyfikaty i są produkowane zgodnie z aktualnymi, europejskimi normami PN-EN 13241, co sprawia, że są bezpieczne i praktyczne. Dzięki temu, że są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru, sprawdzą się w przypadku dowolnego budynku. Zależnie od potrzeb, można zdecydować się na model składający się z paneli wykonanych ze stali lub aluminium.

Ich profile nie stanowią ich jedynej zalety. Konstrukcja bram segmentowych została wyposażona w wiele praktycznych rozwiązań, które razem przekładają się na ich właściwości oraz wygodę korzystania. Przykładowo, dodatkowe okucia sprawiają, że całość jest solidna i wytrzymała. Zawiasy zapewniają sprawne działanie konstrukcji. Dzięki wysokiej dbałości o detale, konstrukcje stanowią bardzo trwałe rozwiązanie i charakteryzują się perfekcyjnym wyglądem oraz sprawnym działaniem przez wiele lat.

Szeroka gama kolorów do wyboru

Oferowane bramy są dostępne w szeroką gamę kolorów do wyboru, dlatego z łatwością można zdecydować się na taki, który będzie pasował do koloru danej elewacji oraz stylistyki całego budynku, niezależnie od tego, czy jest to garaż wolnostojący, czy będący elementem domu mieszkalnego. Dzięki temu, że wszystkie modele zostały wyprodukowane z wysoką dbałością o szczegóły, całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Wybrać model w wersji ocieplanej czy nieocieplanej?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wybór powinien być dostosowany do Państwa konkretnych potrzeb. Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów, oferujemy konstrukcje obu typów. Chcąc sprawić, by wnętrze garażu zapewniało bardzo dobre warunki izolacyjne, warto zdecydować się na model ocieplony. Takie rozwiązanie będzie bardzo dobre, jeśli nie chcemy, by większe mrozy spowodowały szybsze rozładowanie akumulatora wewnątrz pojazdu. Idealnie sprawdzają się również w sytuacjach, gdy w garażu trzymamy także inne wrażliwe na temperatury rzeczy np. niektóre materiały budowlane czy przetwory.

Bramy segmentowe - oszczędność przestrzeni

Dzięki temu, że otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, decydując się na nie można zaoszczędzić wiele miejsca. Ich konstrukcja nie wykorzystuje bowiem przestrzeni przed garażem oraz zajmuje minimalną ilość miejsca w jego wnętrzu. Ich zaletą jest również fakt, że zapewniają nawet do 15 centymetrów więcej miejsca do przejazdu niż bramy uchylne. Jest to bardzo dużo, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę, jak niewielką ilością miejsca dysponujemy w przypadku niektórych garaży.

Dodatkowe elementy wyposażenia

Bramy segmentowe to rozwiązanie bardzo uniwersalne, które może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Ich użyteczności dopełniają również dodatkowe elementy wyposażenia. Jeśli chcemy, możemy zdecydować się na model posiadający otwory okienne, dzięki którym wpuścimy do wnętrza trochę naturalnego światła. Jeśli nie chcemy otwierać bramy za każdym razem, gdy wchodzimy do garażu, możemy wybrać model wyposażony w dodatkowe drzwi.

Cały system może być wyposażony również we własny napęd do otwierania oraz zamykania drzwi.

Czemu warto się na nie zdecydować?

Brama segmentowa to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku każdego garażu. Decydując się na właśnie na nią, możemy zapewnić sobie komfort korzystania z garażu oraz ułatwić sobie wjeżdżanie i wyjeżdżanie do niego. Jest to trwałe rozwiązanie, zapewniające bardzo korzystne parametry.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

+48 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski