info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

BRAMY ROZWIERNE

Awesome Image

Brama rozwierna

Bramy rozwierne stanowią rozwiązanie powszechnie stosowane w przypadku różnego rodzaju pomieszczeń gospodarczych, garaży, obiektów magazynowych oraz wielu innych budynków. Ich właściwości sprawiają, że cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko dlatego, że są bardzo praktyczne, dobrze się prezentują, a do tego są stosunkowo tanie.

Do ich największych zalet należy prosta, a do tego solidna i niezawodna konstrukcja. To właśnie ona gwarantuje bezawaryjną pracę, wieloletnią trwałość oraz bezpieczeństwo. Bramy tego typu są dostępne w wielu wariantach. Można zdecydować się np. na model model o mniejszych, jak i większych wymiarach.

Nasze produkty

Oferowane przez nas bramy rozwierne to sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej odsłonie. Ich klasyczna forma sprawia, że są bardzo funkcjonalne, a zastosowane materiały przekładają się na bardzo dobrze właściwości użytkowe.

Zależnie od potrzeb można zdecydować się na model jedno lub dwuskrzydłowy. Można zdecydować się także na wersje dwuskrzydłowe w wersji asymetrycznej. Tego typu rozwiązania idealnie sprawdzają się np. w sytuacjach, gdy z jednej strony budynku nie ma wystarczająco dużo miejsca na otworzenie skrzydła o pełnych wymiarach.

Bramy rozwierane posiadają rygle samozatrzaskowe, które montuje się w czterech punktach – na górze oraz na dole skrzydła. Zależnie od potrzeb można zdecydować się na wersję z ociepleniem lub jego pozbawioną. Dzięki temu można dostosować bramę do swoich konkretnych potrzeb oraz wymagań przedmiotów przechowywanych wewnątrz pomieszczenia.

Każda z bram posiada wytrzymałą ramę z ocynkowanych kształtowników, a jej zewnętrzna strona została wykonana ze stalowej blachy powlekanej. Wybór odpowiedniego rozwiązania ułatwia również niezwykle szeroka gama dostępnych rozmiarów. Dzięki temu, że bramy rozwierne nie wymagają nadproża, sprawdzą się w praktyczne każdym garażu.

Ponadto pozwalają maksymalnie wykorzystać miejsce wewnątrz pomieszczenia, ponieważ w żaden sposób go nie ograniczają. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że otwieranie bramy będzie wymagało wolnej przestrzeni przed budynkiem. Z drugiej strony, jeśli zdecydujemy się na bramę tego typu, będziemy mogli układać przechowywane rzeczy na całej powierzchni, aż pod drzwi. W odróżnieniu od wielu innych rodzajów bram, nie wymagają one bowiem zostawienia miejsca przy suficie lub w innej części pomieszczenia.

Mimo prostoty konstrukcji, charakteryzuje się ona znaczną wytrzymałością, która pozwala na ochronę budynku przed wtargnięciem osób niepowołanych. Ponadto nasze konstrukcje świetnie znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Całość jest także odporna na korozję. Decydując się na konstrukcje tego typu, można zapewnić sobie funkcjonalne rozwiązanie, które będzie służyć przez wiele lat. Wszystko to sprawia, że tego typu produkty od wielu lat stanowią najpopularniejsze rozwiązanie w kwestii bram garażowych, do pomieszczeń gospodarczych, magazynów oaz wielu innych obiektów.

Nasze bramy zostały wykonane z wysoką dbałością o szczegóły, dzięki czemu prezentują się bardzo estetyczne i sprawiają, że budynek wygląda dużo bardziej nowocześnie. Oferujemy konstrukcje, które wyróżniają się ponadczasową stylistyką, łączącą w sobie klasyczną stylistykę z nowoczesnym rozwiązaniami. Są wykonane z blachy trapezowej, stanowią proste i sprawdzone rozwiązanie, a do tego stanowią stosunkowo tanie rozwiązanie. Stanowią efektywne zabezpieczenie, które pomieszczenie przez osoby niepowołane.

Dzięki temu, że bramy rozwierne są dostępne w wielu kolorach do wyboru, z łatwością można znaleźć taką, która dobrze wpasuje się w kolorystykę oraz styl elewacji danego budynku.

Bramy rozwierne – czemu warto?

Jeśli jesteś zwolennikiem prostych, bezproblemowych, a przy tym trwałych rozwiązań, brama rozwierna z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Decydując się na bramę tego typu, z łatwością można wybrać model, który będzie odpowiadał konkretnym potrzebom danego miejsca i idealnie wpasuje się w stylistykę oraz kolor elewacji budynku.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

+48 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski