info@mkokna.eu

(+48) 505 570 212

NIP PL5992713147

BRAMY ROLETOWE

Awesome Image

Brama roletowa

Szukasz bramy garażowej, która będzie charakteryzowała się sprawnym działaniem oraz zajmowała mniej miejsca? Doskonałym rozwiązaniem będzie brama roletowa. Dzięki niej przestrzeń pod sufitem w garażu pozostanie wolna, więc wewnątrz zmieści się pojazd z bagażnikiem dachowym, wysokie regały czy oświetlenie pod sufitem. Niezależnie od potrzeb, bramy roletowe dają swoim użytkownikom bardzo duże możliwości.

Dzięki temu, że na ich powierzchni istnieje możliwość zamontowania profili z przeszkleniami, można wpuścić do środka światło zewnętrzne. Każda z oferowanych przez nas bram roletowych posiada napęd, co wpływa na wygodę korzystania z niej. Kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych profili, dzięki czemu pozostaje na swoim miejscu i pracuje w sposób bezproblemowy.

Budowa

Dzięki temu, że nasze bramy posiadają uszczelkę komorową, uszczelki szczotkowe wewnątrz prowadnic czy uszczelkę przykręconą do nadproża, zapewniają wysoki poziom izolacji, co ogranicza przenikanie temperatur z zewnątrz do wnętrza garażu. Całość jest wykonana z aluminiowych profili wypełnionych od wewnątrz pianką, które również wpływają na właściwości izolacyjne konstrukcji.

Bramy roletowe są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które w znacznym stopniu wpływają na wygodę korzystania z nich. Dzięki blokadzie kurtyny, można zabezpieczyć bramę przed podniesieniem z zewnątrz, tym samym uniemożliwić niepowołanym osobom wejście do środka.

Dzięki aretkom, zapewniającym odstęp pomiędzy poszczególnymi profilami, kurtyna pracuje bardzo cicho i w mniejszym stopniu zużywa się podczas codziennego użytkowania.

W razie problemów z działaniem bramy np. podczas przerwy w dostawie braku prądu, można skorzystać z systemu awaryjnego otwierania z zewnątrz lub wewnątrz. To rozwiązanie wpływa na bezpieczeństwo użytkowników i umożliwia skorzystanie z garażu w każdej sytuacji.

Bramy roletowe dostępne w wielu kolorach

Dzięki temu, że oferowane produkty są dostępne w szerokiej gamie barw do wyboru, z łatwością można zdecydować się na model idealnie wpasowujący się w kolorystykę elewacji oraz stylistykę budynku.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

(+48) 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski