info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

BRAMY ROLETOWE

Awesome Image

Brama roletowa

Szukasz bramy garażowej, która będzie charakteryzowała się sprawnym działaniem oraz zajmowała mniej miejsca? Doskonałym rozwiązaniem będzie brama roletowa. Dzięki niej przestrzeń pod sufitem w garażu pozostanie wolna, więc wewnątrz zmieści się pojazd z bagażnikiem dachowym, wysokie regały czy oświetlenie pod sufitem. Niezależnie od potrzeb, bramy roletowe dają swoim użytkownikom bardzo duże możliwości.

Dzięki temu, że na ich powierzchni istnieje możliwość zamontowania profili z przeszkleniami, można wpuścić do środka światło zewnętrzne. Każda z oferowanych przez nas bram roletowych posiada napęd, co wpływa na wygodę korzystania z niej. Kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych profili, dzięki czemu pozostaje na swoim miejscu i pracuje w sposób bezproblemowy.

Budowa

Dzięki temu, że nasze bramy posiadają uszczelkę komorową, uszczelki szczotkowe wewnątrz prowadnic czy uszczelkę przykręconą do nadproża, zapewniają wysoki poziom izolacji, co ogranicza przenikanie temperatur z zewnątrz do wnętrza garażu. Całość jest wykonana z aluminiowych profili wypełnionych od wewnątrz pianką, które również wpływają na właściwości izolacyjne konstrukcji.

Bramy roletowe są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które w znacznym stopniu wpływają na wygodę korzystania z nich. Dzięki blokadzie kurtyny, można zabezpieczyć bramę przed podniesieniem z zewnątrz, tym samym uniemożliwić niepowołanym osobom wejście do środka.

Dzięki aretkom, zapewniającym odstęp pomiędzy poszczególnymi profilami, kurtyna pracuje bardzo cicho i w mniejszym stopniu zużywa się podczas codziennego użytkowania.

W razie problemów z działaniem bramy np. podczas przerwy w dostawie braku prądu, można skorzystać z systemu awaryjnego otwierania z zewnątrz lub wewnątrz. To rozwiązanie wpływa na bezpieczeństwo użytkowników i umożliwia skorzystanie z garażu w każdej sytuacji.

Bramy roletowe dostępne w wielu kolorach

Dzięki temu, że oferowane produkty są dostępne w szerokiej gamie barw do wyboru, z łatwością można zdecydować się na model idealnie wpasowujący się w kolorystykę elewacji oraz stylistykę budynku.

Nasi partnerzy handlowi

Kontakt z nami

najwygodniejsze formy kontaktu

+48 505 570 212

info@mkokna.eu

ul. Popławskiego 9 (Ryneczek)
Pawilon 15,
66-400 Gorzów Wielkopolski