info@mkokna.eu

+48 505 570 212

Pn-Pt 8:00-16:00

BRAMY GARAŻOWE

Stanowią niezbędny element wyposażenia każdego garażu, a wybór konkretnego modelu to bardzo istotna decyzja, od której zależy późniejszy komfort korzystania z pomieszczenia. Warto dokonać przemyślanej decyzji, zwłaszcza, że jest to inwestycja na wiele lat. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na to, by parametry wybranego modelu były dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Całe szczęście w naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór różnorodnych produktów, oferujemy bramy garażowe segmentowe, uchylne, rozwierne oraz roletowe.

Bramy garażowe uchylne

Jedne z najpopularniejszy na rynku są modele uchylne. Wszystko dlatego, że ich konstrukcja jest prosta, a co za tym idzie, niezawodna. Charakteryzują się łatwością obsługi i zapewniają bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Modele segmentowe

Bramy segmentowe stanowią praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Po otworzeniu, konstrukcja pozostaje pod stropem, co przyczynia się do oszczędności miejsca wewnątrz pomieszczenia. Ponadto gwarantują bardzo dobre właściwości izolacyjne. Wymagają dużo mniej miejsca niż modele uchylne.

Modele rozwierne

Szukając ekonomicznych rozwiązań, idealnych na każdą kieszeń, warto zdecydować się na model rozwierny. Jego prosta konstrukcja sprawia, że jest ona zarówno stosunkowo tanie, jak i niezawodna.

Roletowe

Budowa bram garażowych roletowych opiera się o napęd, który rozwija i zwija całą konstrukcję na specjalny wał nawojowy w skrzynce. Taka budowa produktu sprawia, że korzystanie z niego nie wymaga dużo miejsca.

Nasi partnerzy handlowi