info@mkokna.eu

(+48) 505 570 212

NIP PL5992713147

Automatyka i akcesoria

W MK Okna dokładamy starań, by nieustannie się rozwijać i podążać z duchem czasu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać klientom nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że nasze produkty będą zagwarantują im jeszcze więcej komfortu. Właśnie dlatego do swojej oferty wprowadziliśmy szeroką gamę rozwiązań obejmujących automatykę okienną. Produkty tego typu są kojarzone głównie z obiektami użyteczności publicznej, jednak coraz częściej trafiają do nowoczesnych domów prywatnych.


Po co montuje się automatykę okienną w oknach? Jej podstawowym zadaniem jest oczywiście zapewnienie jego użytkownikom maksymalnego komfortu. System automatyki okiennej zapewnia możliwość wygodnego sterowania oknami, bez konieczności wstawania i wykonywania tero ręcznie.


W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór różnorodnych rozwiązań, które są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom poszczególnych klientów. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę i z chęcią doradzą produkty, które w danym przypadku sprawdzą się najlepiej.